top of page

SERVİS HİZMETLERİMİZ

KLİMA

Marka model ayırımı olmadan cihazlarınızda yaşadığınız problemler kalitesiz işçilik ve kalitesiz yedek parça kaynaklıdır. Deneyimli teknisyen kadromuz ve kaliteli yedek parça tedarik zincirimiz ile tüm sorunlarınıza çözüm oluyoruz.

MARKET KASAP REYON

Reyon çalışmalarımızda en kalite ekipman ve donanım kullanmakla beraber; temizlik ve maksimum hijyen ön planda tutulmaktadır. Uzun ömürlü malzemeler ve geniş servis ağı ile ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerleyiz

HAVA KURUTUCU

Kaliteli ürün ve servis ağımız ile çok düşük cihazlarımız basınç farkı ile  maksimum verimde hava-su ayrıştırması yapar.

CHİLLER

Dış ortamda çalışacak ve kapasite tablosundaki soğuk su çıkış sıcaklıklarını verecek şekilde dizayn edilmiştir. Her türlü montaj gerekli testleri yapılmış olarak ve yerine yerleştirmeye hazır halde teslim edilirler. 

PANO KLİMALARI

Tüm endüstriyel iklimlendirme sorunlarınıza cevap verebilen servisimiz, konu hava kurutucu makineler olunca sorunlarınıza tek başlık altında cevap verebilmektedir.

SOĞUK HAVA DEPOLARI

Soğuk hava depolarında temel amaç, ürünün görünümü ve iç yapısının bozulmadan ilk gün ki tazeliğini koruyarak uzun süre muhafaza edilmesidir.

bottom of page